Showing 97–120 of 649 resultsSorted by latest
UNION – RPET / Union ZP92-52
SKU:
100046
| Marke | Union |
|---|---|
| Output | 1.000 kg/h |
| Type of equipment | Extrusion von Platten |
Fischer & Krecke 16S CI Flexodrucker
SKU:
40097
| Marke | Fischer & Krecke |
|---|---|
| Colors | 10 Farben |
| Printing width | 1050 mm |
| Type of equipment | Getriebelos |
Roll-o-Matic Delta Max 900 ST
SKU:
11148
| Marke | Roll-o-Matic |
|---|---|
| Type of Bags | Bodensiegelbeutel auf Rolle, Säcke und Beutel auf Rollen |
| Max draw length | 10000 mm |
| Max sealing width | 900 mm |
LEMO Intermat 850DKT
SKU:
16013
| Marke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Patch-Griff |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 250 mm |
