Showing 505–528 of 707 resultsSorted by latest
Mobert Roller 110
SKU:
1198
| Marke | Morbert |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss |
| Max sealing width | 1100 mm |
Mobert Victory Delta 110
SKU:
1386
| Marke | Morbert |
|---|---|
| Type of Bags | T-Shirt-Taschen, Tragetaschen |
| Max sealing width | 240 mm |
| Max draw length | 1100 mm |
Lung Meng TPR-400-1
SKU:
1197
| Marke | Lung Meng |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss |
| Max sealing width | 220 mm |
| Max draw length | 450 mm |
ELBA SA 9011 HP
SKU:
1383
| Marke | Elba |
|---|---|
| Type of Bags | T-Shirt-Taschen, Tragetaschen |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 800 mm |
ELBA SA 90EV 11
SKU:
1385
| Marke | Elba |
|---|---|
| Type of Bags | T-Shirt-Taschen, Tragetaschen |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 800 mm |
SALDOFLEX M2013 S-NO STOP; MF/2 1350 4P
SKU:
1382
| Marke | SALDOFLEX |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss, T-Shirt-Taschen |
| Max sealing width | 1350 mm |
| Max draw length | 2000 mm |
Mobert Victory 130
SKU:
1379
| Marke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss, T-Shirt-Taschen |
| Max sealing width | 1300 mm |
| Max draw length | 5000 mm |
FISCHER & KRECKE 34 DF 8 / CNC
SKU:
40029
| Marke | Fischer & Krecke |
|---|---|
| Colors | 8 Farben |
| Printing width | 1350 mm |
| Type of equipment | Geared |
