Showing 481–504 of 650 resultsSorted by latest
FISCHER & KRECKE 34 DF 8 / CNC
SKU:
40029
| Marke | Fischer & Krecke |
|---|---|
| Colors | 8 Farben |
| Printing width | 1350 mm |
| Type of equipment | Geared |
LEMO DKT INTERmat S 850 DKT/CT
SKU:
1697
| Marke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max sealing width | 730 mm |
| Max draw length | 660 mm |
Mobert Roller 110 E / 6M
SKU:
1120
| Marke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 1500 mm |
Mobert Roller 110 SHP – 2M-AUT
SKU:
1193
| Marke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | |
| Max sealing width | 300 mm |
| Max draw length | 1500 mm |
Saldoflex AZ-S800
SKU:
12054
| Marke | SALDOFLEX |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss |
| Max sealing width | 800 mm |
| Max draw length | 1000 mm |
W&H Polyrex
SKU:
1732
| Marke | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-Schleife |
| Max sealing width | 630 mm |
| Max draw length | 750 mm |
Prealpina T105 L/D 40 DEG.LAT
SKU:
60388
| Marke | Prealpina |
|---|---|
| Screw Diameter | 105 mm |
| Output | 400 kg/h |
| Degassing | Mit |
