Showing 337–360 of 649 resultsSorted by latest
Heaford Micro Dot Halterung
SKU:
9457
| Marke | Heaford |
|---|---|
| Type of equipment | Flexoplattenhalterung |
| Working Width | 1300 mm |
COMEXI 1450
SKU:
56090
| Marke | Comexi |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Working Width | Min 200 – Max 1450 mm |
KATAOKA SCHLITZMASCHINE-KE70
SKU:
56086
| Marke | Kataoka |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Working Width | 1270 mm |
Kataoka Machinery Schneidemaschine SL-KE80
SKU:
56087
| Marke | Kataoka |
|---|---|
| Cutting System | Rasiermesser und Rotation |
| Working Width | 1270 mm |
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
VIARA FUTURA 1400
SKU:
12084
| Marke | Viara |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss |
| Max sealing width | 1400 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
