Showing 481–504 of 707 resultsSorted by latest
Gamma Meccanica GM 160-37D
SKU:
60446
| Marke | Gamma Meccanica |
|---|---|
| Screw Diameter | 160 mm |
| Output | 1000 Kg/St. |
| Degassing | Mit |
Hudson & Sharp 175W-15
SKU:
1601
| Marke | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max sealing width | 730 mm |
| Max draw length | 380 mm |
Plastimac De Bernardi DB 100N SH 9
SKU:
1448
| Marke | De Bernardi, Plastimac |
|---|---|
| Type of Bags | Seitenschweißbeutel |
| Max sealing width | 900 mm |
| Max draw length | 800 mm |
Schiavi Rigel 228 C.N.C.
SKU:
40039
Carnevalli Amazonas 4
SKU:
40034
| Marke | Carnevalli |
|---|---|
| Colors | 4 Farben |
| Printing width | 1400 mm |
| Type of equipment | Geared |
Saldoflex az5800e
SKU:
1387
| Marke | SALDOFLEX |
|---|---|
| Type of Bags | Patch-Griff, T-Shirt-Taschen, Tragetaschen |
| Max sealing width | 800 mm |
