Showing 553–576 of 707 resultsSorted by latest
Mobert Gamma Victory 110
SKU:
1374
| Marke | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | T-Shirt-Taschen, Tragetaschen |
| Max sealing width | 1000 mm |
| Max draw length | 1300 mm |
Gamma Meccanica; Back Flush Screen Changer KSF750R
SKU:
62217
| Marke | KSF750R |
|---|---|
| Melt Filter | |
| Output | 1200 kg/h |
Gamma Meccanica 105 AF
SKU:
60376
| Marke | Gamma Meccanica |
|---|---|
| Screw Diameter | 105 mm |
| Output | 400 kg/h |
| Degassing | Mit |
Lindner Micromat 2000 S
SKU:
6662
| Marke | Lindner |
|---|---|
| Rotor | 2000 mm Länge |
| Output | 2000 kg/h |
| Type of Shredder | Eine Welle |
HM 1250 UD+SHD+W
SKU:
1683
| Marke | Hemingstone |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 1250 mm |
