Showing 553–576 of 650 resultsSorted by latest
FAS Draw Tape
SKU:
1155
| Marke | FAS |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 300 mm |
LEMO ROLLOMAT S 1100.1 ZB-DB/VT
SKU:
1153
| Marke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 1100 mm |
Previero – Granulator mit einer Welle
SKU:
6377
| Marke | Previero |
|---|---|
| Rotor | Länge 1500 mm x Durchm. 300 mm |
| Output | 1500 kg/h |
COEMTER TER BETA 1052 N
SKU:
1151
| Marke | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss |
| Max sealing width | 1000 mm |
| Max draw length | 650 mm |
Bimec SMT 434-S
SKU:
56022
| Marke | Bimec |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Working Width | 1300 mm |
ALPINE – Rücken an Rücken Wickler
SKU:
5025
| Marke | ALPINE |
|---|---|
| Type of equipment | Back to Back Doppelwickler |
| Working Width | 1600 mm |
