Showing 385–408 of 707 resultsSorted by latest
KATAOKA SCHLITZMASCHINE-KE70
SKU:
56086
| Marke | Kataoka |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Working Width | 1270 mm |
Kataoka Machinery Schneidemaschine SL-KE80
SKU:
56087
| Marke | Kataoka |
|---|---|
| Cutting System | Rasiermesser und Rotation |
| Working Width | 1270 mm |
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
VIARA FUTURA 1400
SKU:
12084
| Marke | Viara |
|---|---|
| Type of Bags | Beutel mit Bodenverschluss |
| Max sealing width | 1400 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
PREALPINA + TRIA Schleifmaschine
SKU:
60514
| Marke | Prealpina |
|---|---|
| Output Recycling [Hidden] | 151 – 750 kg/h |
| Output | 700 kg/h |
