Showing 217–240 of 650 resultsSorted by latest
Werner & Pfleiderer Doppelschneckenextruder
SKU:
3520
| Marke | Werner & Pfleiderer |
|---|---|
| Degassing | Mit |
| Output | 200 kg/h |
STARLINGER STAREX 1500
SKU:
77011
| Marke | Starlinger |
|---|---|
| Type of equipment | Extrusionslinie für Klebeband |
| Die | 1800 mm |
| Working Width | 1650 mm |
VISCOTEC DYNAVAC deCON50
SKU:
629063
| Marke | Viscotec |
|---|---|
| Type of equipment | Dekontaminations-Trockner |
| Output | 1000 Kg/St. |
Lemo Intermat ST-N400LT
SKU:
16002
| Marke | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max draw length | 400 mm |
| Max sealing width | 600 mm |
SRC 1010R Aufwickler
SKU:
SRC 1010R
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Aufwickler |
| Material width | 1500 mm |
SRC 330 TDW Aufwickler
SKU:
SRC 330 TDW
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Aufwickler |
| Material width | Maximal 3300 mm |
WEIMA WLK 14P
SKU:
66128
| Marke | Weima |
|---|---|
| Type of Shredder | Eine Welle |
| Output | 600 kg/h |
| Rotor | 1400 mm Länge × Durchm. 368 mm |
SRC 810 Rollenschneider Aufwickler
SKU:
SRC 810
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Cutting System | Rasiermesser und Rotation |
