Showing 241–264 of 650 resultsSorted by latest
SRC TTR 168
SKU:
SRC TTR168
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Cutting System | Rasiermesser |
SRC 400CW
SKU:
SRC 400CW
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Cutting System | Rasiermesser und Rotation |
SRC TRIPLEX 550
SKU:
SRC TRIPLEX 550
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Cutting System | Rotierend |
SRC 550
SKU:
SRC 550
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Cutting System | Rasiermesser und Rotation |
SRC 645CS
SKU:
SRC 645CS
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Cutting System | Rasiermesser und Rotation |
SRC 812LS Schneidemaschine
SKU:
SRC 812LS
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
SRC 1060CS Rollenschneider Aufwickler
SKU:
SRC 1060CS
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
Rotoflex VLI-330
SKU:
56105
| Marke | Rotoflex |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
| Cutting System | Tellermesser |
| Working Width | 340 mm |
SRC 2010CW Einzelarmschneider
SKU:
SRC-650-1
| Marke | SRC Systeme |
|---|---|
| Type of equipment | Rollenschneider Aufwickler |
WINDMOLLER & HOLSCHER OLYMPIA
SKU:
40084
| Marke | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Colors | 4 Farben |
| Printing width | 1000 mm |
| Type of equipment | Geared |
UNITECH T012
SKU:
5734
| Marke | Unitech |
|---|---|
| Type of equipment | Aufwickler |
| Type of Film | Stretchfolie |
| Working Width | 600 mm |
NO.EL PRE 500
SKU:
5736
| Marke | Noel |
|---|---|
| Type of equipment | Aufwickler |
| Type of Film | Stretchfolie |
| Working Width | 400 – 530 mm |
